JDM LESROOSTER

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
16:00 - 16:45
1
Streetdance 5 - 7 jr.
Cristine
16:45 - 17:30
1
Streetdance 8 - 11 jr.
Cristine
18:00 - 19:00
3
Breakdance 7 - 12 jr
Christian
18:15 - 19:00
2
Tapdance 8 - 11 jr.
Marjan
18:15 - 19:00
1
Power-Fit 8 - 14 jr.
Jordan
19:00 - 20:00
3
Moderne dans 8 - 11 jr.
Lotte
19:00 - 20:00
2
Yoga volw
Marjan
19:00 - 20:00
1
Modern Limon volw
Marleen
20:00 - 21:00
3
Paaldansen volw
Charmaine
20:00 - 21:00
2
Tapdance volw
Marjan
20:00 - 21:00
1
Dancehall volw
Lotte
21:00 - 22:00
2
STRONG by Zumba volw
Cristine
21:00 - 22:00
1
Dancehall volw
Lotte
09:15 - 10:15
1
Jazzdans volw
Elle
10:15 - 11:15
1
Senioren Dans 55+
Marleen
18:00 - 19:00
3
Jazzdans tieners
Elle
18:00 - 19:00
1
Streetdance tieners
Monica
19:00 - 19:45
2
G-Dans volw
Monica
19:00 - 20:00
1
Jazzdans volw
Elle
20:00 - 21:00
3
Buikdansen volw
Agnes
20:00 - 21:00
2
Work-out volw
Monica
20:00 - 21:00
1
Modern Floorwork volw
Paulien
10:15 - 11:00
1
Peuterdans vanaf 2 jaar
Stefanie
13:30 - 14:15
1
Kidsdance 3 - 5 jr.
Merle
14:15 - 15:00
1
Streetdance 5 - 7jr.
Merle
15:00 - 15:45
1
Streetdance 8 - 11 jr.
Merle
16:00 - 16:45
1
Klassiek Ballet 5 - 7 jr. wachtlijst vol
Merle
16:45 - 17:30
2
Klassiek Ballet 8 - 11 jr.
Merle
19:00 - 20:00
3
Dancehall tieners
Lotte
19:00 - 20:00
2
Ballet Basic volw
Merle
19:00 - 20:00
1
Zumba volw
Cristine
20:00 - 21:00
3
Yoga volw
Monica
20:00 - 21:00
2
Paaldansen volw
Fitria
20:00 - 21:00
1
Afro Jazz volw
Cristine
21:00 - 22:00
1
Swing Mix volw
Monica
18:00 - 19:00
3
Hip Hop New Style tieners
Marjan
18:15 - 19:00
1
Kick-Bag Boxing 7 - 12 jr.
Elle
19:00 - 20:00
3
Feminine Class volw
Lotte
19:00 - 20:00
2
Jazzdans volw intermediate
Isabeau
19:00 - 20:00
1
Kick-Bag Boxing volw
Christiano
20:00 - 21:00
3
Moderne dans volw
Isabeau
20:00 - 21:00
2
STRONG by Zumba volw
Cristine
20:00 - 21:00
1
The Others volw
Lotte
21:00 - 22:00
1
Hip Hop New Style volw.
Marjan
21:00 - 22:00
3
Paaldansen volw
Charmaine
21:00 - 22:00
2
Flamenco volw
Cristine
09:15 - 10:15
1
Work-out volw
Monica
16:00 - 16:45
3
Paaldansen 7 - 12 jr.
Elle
16:00 - 16:45
1
Hip Hop New Style 8 - 11 jr.
Monica
16:45 - 17:30
2
G-Dans Kids
Monica
16:45 - 17:45
1
Klassiek Ballet tieners
Christopher
18:00 - 19:00
1
JDM Dance crew 9 - 15 jr
Christopher
19:00 - 20:15
2
Stijldansen vanaf 8 jr.
Rutger & Stefanie
19:00 - 20:15
1
Klassiek Ballet volw
Christopher
20:15 - 21:30
1
Jazzdans volw gevorderen
Whitney
20:30 - 21:45
3
Stijldansen volw
Rutger & Stefanie
20:30 - 21:45
2
Female Commercial volw
Christopher
09:00 - 10:00
3
Yoga volw
Cynthia
09:00 - 10:00
1
JDM Dance crew 9 - 15 jr
Lotte
10:00 - 11:00
3
JDM Dance crew 9 - 15 jr
Lotte
10:00 - 10:45
2
Klassiek Ballet 5 - 7 jr.
Emma
10:00 - 10:45
1
Peuterdans vanaf 2 jr
Monica
10:45 - 11:30
2
Klassiek Ballet 8 - 11 jr.
Emma
10:45 - 11:30
1
Kidsdance 3 - 5 jr.
Monica
11:30 - 12:15
2
Streetdance 8 - 11 jr.
Emma
11:30 - 12:15
1
Streetdance 5 - 7 jr.
Monica
13:00 - 15:00
3
Jij bent jij om de week
Marleen
DESIGN, DEVELOPMENT AND HOSTING: NETANDMORE.NL ROTTERDAM.
HOME
TEACHERS
AANBOD
VIDEO
LESROOSTER
EVENTS
TARIEVEN
BLOG